Slovenske beznice

tema je zaklenjena

neznan uporabnik

17. okt 2001 15:53

Še dobro (mogoče pa tudi ne), da tale naš furum nima zvoka in Milan ne more prikazat svojega dela (beri "sranja") na toaleti z zvočnimi efekti. lp špela

neznan uporabnik

17. okt 2001 15:59

Jaz se cisto strinjam, da se pritozujete cez te zadeve, ampak malo manj socno bi pa ze lahko bilo. Aja, Milan, pa vec srece prihodnjic. Ti priporocam, da vedno nosis s seboj eno zasebno rolico, kot to pocnemo pametni!! lp, sara prelogar

neznan uporabnik

17. okt 2001 22:31

FUJ vsem za to debato!! Sporočite kdaj jo končate, da zopet odprem "Pisma bralcev" Ri Po

neznan uporabnik

18. okt 2001 6:32

Milan, kot sem ze dejala, je prevec nazoren opis. To je del zivljenja, vendar tako nazoren opis NE spada me kulinariko. Kaj naj zdaj vsak, ko ima prebavne motnje in ga "prime" v gostilni napise pismo bralcev. Mislim, da ne. A sploh veste, kako hitro zmanjka papirja, se posebej na zenskem, pa se me kaj razburjamo. NE! LP

neznan uporabnik

18. okt 2001 8:02

Milan, Marjan, dragi prijatelji Najprej bi lepo pozdravil Milana. Vzelo mi je sapo, ko sem bral tvoj prispevek. Še več, prav ponosen sem, da si se oglasil v moji rubriki s svojim odkritim pisanjem. Nažalost si tudi ti naletel na negativen odziv nerazumevajočih sopišočih. Pač se ne zavedajo problema, ki je realen in osnovno človeški. Z vnaprejšnjim odobravanjem in strinjanjem čakam na tvoj novi prispevek. Drži se Milan! Od sedaj predlagam, da te častno poimenujem SUPERSEPTIK. Sam pa sem imel tak neprijeten doživljaj. S prijateljem sva se vračala s špila v Ajdovščini. Namreč igram harmoniko na veselicah Lojze pa je moj manager. Vstavila sva se na kratek postanek pri neki gostilni, a je bila na žalost že zaprta. Ker je bila sila sva se vljudno umaknila na rob parkirišča in pričela urinirati. Brez povzročanja kakšne hude škode. Nato je prišlo tisto najhuje. Pristopila sta gostilničar in njegov sin. Brez vprašanj so začele padati batine ob komentarju: »Pedra, se molzeta kaj? Svinji! Homič, evo ti batin...« in podobno. Mikastila in obdelovala sta naju kakih pet minut, neoziraje se na najine prošnje in kesanje. Lojze jo je odnesel sončnimi očali. Kolegi so mu cel teden govorili, da ima Raybanke. Jaz pa sem imel modrice po celem životu. Tudi avtu nista prizanesla. Batino sem prejel, ko sem jima rekel za kuponček, ker sta povzročila poškodbe na Škodi 1.3 GL. Še danes mi pozvanja v glavi, ko se spomnim na ta neprijeten dogodek. Le s stahom si upam poscati drevo v parku, tako me je to potolklo. Vsem lep pozdrav v pričakovanju tople besede. Poseben pozdrav Superseptiku.

neznan uporabnik

18. okt 2001 8:49

Boris, oprosti, vendar niso tople besede. A bi prosim nehali s takim pisanjem!!! O.K., mogoce so bile batine malo prevec, vendar tudi mene moti, da moski, ko ga "prime", stopi za drevo (grm) in opravi. Sorry, ampak, tudi mene veckrat prime, pa moram pocakati na stranisce. Kako bi zgledalo, da si zenska potegne hlace dol in opravi potrebo. Moski, bonton? Ko smo se vracali iz Francije, je tudi mene prijelo na malo potrebo, pa sem drzala, tako dolgo, da me je ze vse bolelo in nisem mogla vec sedeti. Na koncu se mi je pa se pipca zaprla. Tako, to je moje mnenje in nehajte ze s to temo. LP P.S.: Ni opravicila, za to dejanje. Veliko je barov, gostiln ali bencinskih postaj, da lahko opravite tam. Ce vam je v baru ali gostilni sram, ker uporabite samo stranisce, pa nekaj popijte zraven in greste potem se na potrebo. Tako delam tudi jaz.

neznan uporabnik

18. okt 2001 11:38

Superseptiku ! Bravo, bravo bravo. Superseptiku vsa podpora. Človek se velikokrat znajde v kočlijvih situacijah. Še dobro, da so ob poti tudi gostilne, da se v sili lahko zatečeš tja, kajti nemalokrat se zgodi, da moraš reagirati hipoma in se zavlečeš v kak cestni prepust ali pa s stisnjeno ritjo odlomastiš v koruzo. Človek je na koncu koncev le človek ( tudi ženske), pravijo pa tudi, da je njegov organizem zelo podoben svinjskemu. Pa se čudite in vpijete, da je to fuj, kot se je izrazil tisti Riko iz ribnice s stisnjeno ritjo, da mu kaj ne zleze noter še takrat, ko tega noče. Sploh pa kaj pa pravi na to njegov fant? Maci ali Mici pa povem, da je po nejno iztrebljanje ravno tako pomembno kot hranjenje, zakaj torej ne bi govorili o tem. Vsak laik ve, da dohtar najprej vpraša, kako si se podelal, če hoče izvedeti a si zdrav al` ne. Seveda govorim o telesu in ne o glavi s katero imajo probleme tako Špela kot Sara pa tudi hana in analfaBeti, ki jih veže skupna lastnost. Toje zafrustrirnst kot posledica krščanske tradicije, ki temelji na sramovanju svojega telesa. Jedli bi še, srali in prdeli pa nikakor. Sam sem imel tudi neko neprijetnost. Veste, bil sem v gostinskem lokalu, ki ga ne bom po nepotrebnem imenoval, kjer sem se dodobra pogostil z domačimi specialitetami (pečenica z zelejem, krompir v oblicah in karameliziran in flambiran kostanj z mladim vinom). Pa tako sedim v lokalu ob poobedku in uživam v dobri mladi domači kapljici, črevesje pa je jelo na vso moč prebavljati. Nič nenavadnega za normalnega človeka. Moram reči, da mi do sranja takrat še zdaleč ni bilo, čutil pa sem kako se pripravlja na tornado. Dobro, ta stvar enkrat pride do konca pa užgem kot svinja (o tem smo že govorili). V lokalu kajpada nisem bil sam, kelnar pa je tudi nenehno skakal okoli. Malo sem pogledal naokoli, ker sem bil tudi sam kar nekam presenečen nad glasnim grmenejem. Ni bilo reakcije pa sem si kar oddahnil. Jasno je, da se stvar ni ustavila pri tem, pa sem ga osmodil še enkrat enako silovito. Kelnar, ki se je nenehno motal samo okoli moje mize, me je že čudno gledal, prej eleganten korak pa se je spremenil v korak opotekajočega se pijanca, zaletavajočega se v stole in mize. Svoje početje sem ponavljal do odhoda, gostje pa so se že tudi močno vznemirili. Na streljajoče in zgražajoče poglede sem le skomigal z rameni. Naposled je tudi meni postalo neprijetno pa sem iz tega sranja našel izhod. Obrnil sem h obilnejši gospej in ne prav zaupno rekel: »Nič hudega, tudi meni se to kdaj zgodi. Bo že, bo že. Pa adijo.« Vsa gostilna se je mahoma obrnila proti debelajsi, jaz pa sem jo neomadeževan stisnil iz gostilne. Lep pozdrav.

neznan uporabnik

18. okt 2001 12:06

Marjan! Prvic: Tako, jaz sem samo trdila, da tako natancen opis ne sodi na kulinariko. saj je vse to potrebno, ampak tako nazorno? Drugic: Sem ATEIST in se NE sramujem svojega telesa. Ne mi govorit, da se sramujem svojega telesa, zaradi krscanke vzoge ali kaj podobnega. To je otrocje. Tretjic: Mi je cisto vseeno, koliko te "matra", da bi enega "spustil", se to ne spodobi in, ne ni opravicila. Se pravi, potem, ko se najes, lahko mile volje tudi "rignes" (nalasc tako napisano), kot je naprimer v nekaterih dezelah tudi priporoceno, kot zahvala kuharju. Mislim, da glede tega pa imate pomisleke, ce pa ne, se malo zamislite. Bonton je bonton, pa pika. LP

neznan uporabnik

18. okt 2001 12:53

Pozdrav vsem! Superseptik? Zakaj ravno jaz? V čem je fora??? Najprej naj povem, da sem preko znanca izvedel kdo je Sara. Živjo Sara! Saj bi se ti približal, a si ne upam zaradi tvojega odklonilnega načina pisanja. Špela (Spitzbube), s teboj se ne mislim pogovarjati, ker grdo pišeš. Namreč besedica »sranje« me je zbodla in menim, da tako pisanje ne bi smelo najti prostora v KulSlo. Tudi Riko nespodobno piše. Beseda »fuj« je naravnost ogabna. Sploh pa kdo (ali kaj) je Riko? Nemara gre res za tvrdko in za vsem tem stoji direktor. Drugače pa ostali pišemo v sprejemljivem jeziku in se nekje držimo teme in dobrega okusa. Hana, pač ko imam potrebo jo tudi opravim, lokacija je sekundarnega pomena. Ne mislim zategovati ventilov, pip in podobnega. Vpričakovanju zmernejšega tona vas pozdravljam. Če ne, pa ne mislim več sodelovati v tej vojni psovk in kletvic. Saj tudi sam premorem kakšno: krščen Matiček, pri mej Dunaj, za vraga, je bela cesta, glej ga zlomka, ježeštana, porkalapipa, saprabolt nahamolt,....dosti, saj vas že ušesa bolijo, kaj?

neznan uporabnik

18. okt 2001 13:31

Gospod Perlič! Mislim, da nisem edini, ki se mu vaš stil in način pisanja zdi milo rečeno primitiven.Samo to in nič več.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti